top of page
remont-odyagu-tekstil-no-shk-ryano-hutryano.jpeg

РЕМОНТ ОДЯГУ
ТЕКСТИЛЬ, ШКІРА І ХУТРО

Коли ми кажемо «догляд за гардеробом», ми маємо на увазі весь перелік дій, які потрібно зробити, щоб мати стильний та бездоганний зовнішній вигляд. Сюди входить і прання і чищення і відновлення, але ще один важливий елемент догляду – ремонт. Майже від самого початку існування KIMS, ми зрозуміли, що тільки чистити речі – недостатньо. Дуже часто, для якісного відновлення, потрібно здійснювати також і не абиякий ремонт. Ми знайшли майстрів, придбали обладнання і почали ремонтувати речі клієнтів. Сьогодні, послуга з ремонту речей є настільки популярною, що існує вже окремо від чищення. В KIMS приносять вироби на ремонт майже будь-якої складності і ми завжди намагаємось виправдовувати очікування. Ми працюємо з текстильними, шкіряними, навіть хутряними речами та вміємо робити майже дива. KIMS насправді найкращий помічник не тільки з чищення речей, а саме з догляду за всім вашим гардеробом. Звертайтесь до нас і переконайтесь, як зручно мати наш номер серед своїх корисних контактів.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Як бути з якісним брендовим одягом, який зносився або перебуває в стані непридатності? Адже коли ми носимо улюблений одяг, він поступово втрачає новизну зовнішнього вигляду, а якийсь надзвичайний випадок може зовсім пошкодити виріб. Абсолютно не біда, якщо текстильні, шкіряні і навіть хутряні речі стали кандидатами на утилізацію. Перш ніж позбутися зношеного одягу, спробуйте альтернативний варіант. Професійний ремонт усіх видів одягу в мережі хімчисток KIMS, неначе чари, після яких речі як нові з магазину. Ремонт одягу потрібний не тільки старим або пошкодженим речам, а й новим теж. Наприклад, ви легковажно приміряли вбрання перед покупкою або придбали річ, яку потрібно підігнати по фігурі. Досвідчені майстри KIMS виконують ремонт одягу всіх видів.

Вироби зі шкіри завжди в моді, це елегантний і універсальний одяг. Активне та регулярне використання шкіряного одягу відзначається на його зовнішньому вигляді, поверхня матеріалу затирається та втрачає форму. Ремонт шкіряних виробів у KIMS виконується досвідченими майстрами, які легко допоможуть у складних індивідуальних випадках та у простих звичайних моментах, наприклад: відновити рядки, пришити ґудзик, заклеїти прорив або підігнати одяг по фігурі.

Як бути якщо ваша шуба або дублянка з хутром стала непридатною, втратила презентабельний зовнішній вигляд, на виробі затерлося хутро, відірвався гачок і протерлася підкладка? Або ви хочете переробити виріб, з метою заміни фасону на більш унікальний і модний? Наприклад, додати капюшон, змінити комір. У всіх цих випадках Вам допоможе комплексний ремонт хутряного одягу KIMS. Це реальна можливість відреставрувати та відновити первозданний вид виробів з натурального та штучного хутра. Наш цех з ремонту одягу обладнаний новітньою технікою, на якій працюють професійні майстри з величезним досвідом відновлення та реставрації одягу з хутра. Від дрібного до великого ремонту, реставрація шуб і підшивання по фігурі. Якщо в зимовий час Ваша шуба ховається в шафі через свій застарілий стан - ми допоможемо повернути шубі привабливість та практичні властивості, що зігрівають у холодну пору року.

bottom of page