top of page
h-mchistka-domashn-ogo-odyagu.jpeg

ХІМЧИСТКА ДОМАШНЬОГО ОДЯГУ

Від одягу, який ми носимо вдома, залежить не тільки наш комфорт, а й наш настрій. Тканини, які торкаються тіла, коли ми відпочиваємо, повинні бути натуральними, м'якими та при цьому, абсолютно необов'язково безформними або заношеними. Шовкові пеньюари, костюми з віскози, лляні сукні та сорочки – прогрес дарує нам безліч варіантів як з комфортом зберегти привабливий вигляд вдома. Небезпека тут полягає в тому, що плями чатують на домашній одяг у рази частіше, ніж будь-який інший. KIMS відповідально заявляє – домашній одяг не менш вартий візитів у чистку, ніж будь-який інший! Приносьте до нас ваші домашні костюми та взуття, і ми приведемо їх у первозданний вигляд.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Дім — це місце, де народжується наша історія. Вдома відчувається спокій, радість, тепло та затишок, у такому приємному стані завжди хочеться виглядати добре. Виглядати вдома привабливо, модно та стильно як на святі чи вечірці – це вже норма сучасного суспільства. Турбота про улюблену сім'ю та господарські справи регулярно піддають гарний домашній одяг побутовим випробуванням. Приготування смачної їжі, захоплюючі ігри з дітьми, прибирання в будинку та багато інших приємних домашніх справ можуть бути причиною плям на домашньому одязі. Якщо раптом не вийшло впоратись із плямами та загальними забрудненнями самостійно – не сумуйте та використовуйте послуги хімчистки KIMS. Хімчистка домашнього одягу виконується професійними технологами, які мають досвід та знають як виводити всі види плям та будь-який рівень складності забруднення. Ми повернемо вашим улюбленим домашнім речам первозданний вигляд, чистоту та свіжість. Найпопулярніші речі з якими нам доводиться працювати: халати, піжами, пеньюари, штани, футболки та домашні костюми.

bottom of page