top of page
h-mchistka-domashn-ogo-tekstilyu-shtori-podushki-kilimi-toscho.jpeg

ХІМЧИСТКА ДОМАШНЬОГО ТЕКСТИЛЮ

Штори, гардини, покривала, пледи, скатертини, килимки - ці вироби відповідають не тільки за комфорт, але і за затишок в нашому будинку. При виборі дизайну інтер'єру та додаванні стилю своєму житлу, левова частка часу приділяється визначенню колірної гами, вибору тканин та гармонійному поєднанню елементів домашнього текстилю. При цьому важливо пам'ятати, що кожен текстильний виріб в домашньому інтер'єрі вимагає регулярного чищення. Не заглиблюючись у деталі, зазначимо, що без належного догляду штори, килими та пледи можуть стати небезпечними для здоров'я джерелами алергій та притулками для кліщів та комах. Очевидно, що отримати таких сусідів ніхто не хоче. У KIMS знають тонкощі роботи із домашнім текстилем будь-якої складності. Ми знаємо, як доглядати гобелени, як привести шовкові штори та кашемірові пледи в ідеальний вигляд. Ми можемо не тільки почистити, але й розвісити після чищення штори та гардини на вікнах. Весь домашній текстиль під час чищення проходить етап дезінфекції, при якому знищуються всі можливі мікроби та небажані живі організми. Щонайменше раз на рік рекомендуємо вам користуватися послугою догляду за домашнім текстилем від KIMS.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Домашній текстиль -  це особлива група виробів, яка бере активну участь у створенні затишної та комфортної атмосфери в улюбленому будинку. Святкові та повсякденні скатертини, дорогі килими, штори з делікатних тканин, ковдри з різними наповнювачами, пледи з натуральних волокон, покривала для м'яких меблів, подушки з різноманітним складом, комплекти постільної білизни, все це ґрунтовна частина інтер'єру та практичності його використання. Доглядати та підтримувати в чистоті домашній текстиль складно, адже це забирає багато часу та потребує фізичного навантаження. Адже домашній текстиль має властивість швидко накопичувати та зберігати в собі пил із всілякими бактеріями, які можуть загрожувати здоров'ю. Кухонний текстиль найчастіше піддається складним забрудненням, які дуже складно очистити в домашніх умовах. Для вирішення подібних побутових ситуацій, ідеальне рішення – хімчистка домашнього текстилю. У мережі хімчисток KIMS оптимальне поєднання інноваційних технологій та безпечних хімічних препаратів. Дотримання стандартів якості та дбайливе ставлення до виробів. Регулярна хімчистка домашнього текстилю – запорука чистоти та здоров'я Вашої родини.

bottom of page