top of page
vzuttya-chistka-remont-restavrac-ya.jpeg

ЧИСТКА ВЗУТТЯ, РЕМОНТ ТА РЕСТАВРАЦІЯ

Зовнішній вигляд не може бути ідеальним, якщо ваше взуття виглядає не бездоганно. Зовсім не дивно, що чистка, ремонт та реставрація взуття, це один з найбільш пріоритетних напрямків діяльності KIMS. Майже будь-яке взуття, з будь-яких матеріалів, у будь-якому стані під силу відновити нашим майстрам. Від світових брендів до хенд-мейд, від зимових чобіт до домашніх капців, від підборів у стразах до брутальних «мартинсів» - в KIMS рятують, мабуть, всі види взуття, які тільки можливо пригадати. Майстри, досвід та талант яких є гордістю компанії, найкраще в країні професійне обладнання, матеріали, фарби, засоби для чищення та догляду, більш ніж двадцятирічний досвід з ремонту та реставрації будь-якого взуття – все це до ваших послуг в KIMS. Ремонт та реставрація взуття, це те, що ми вміємо краще за всіх, та чим насправді пишаємось. А здивовані клієнти, які радіють побачивши своє взуття знову як новеньким, це найкращий доказ тому, що ми пишаємось не дарма.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

bottom of page