top of page
sumki-ryukzaki-chistka-remont-restavrac-ya.jpeg

СУМКИ І РЮКЗАКИ
ЧИСТКА, РЕМОНТ І РЕСТАВРАЦІЯ

Сумка сьогодні це вже не тільки аксесуар для того, щоб скласти речі. Це справжній та дуже важливий елемент власного стилю, а інколи навіть спосіб самовираження. Деякі жінки, а з ними й чоловіки, збирають цілі колекції сумок, валіз, клатчів та інших різновидів цього аксесуару. З колекціями сумок зазвичай з’являються і колекції проблем з доглядом за ними. В цьому місці і починається робота для майстрів KIMS: відновити поверхню або підклад, замінити або відремонтувати застібки та змійки, зробити нові ручки замість старих, повернути колір та видалити подряпини – все це ми залюбки та без проблем зробимо як з Gucci, так і з вашою улюбленою сумочкою, яка з «не пам’ятаю де». Приходьте до KIMS і ми позбавимо вас від необхідності прощатися з улюбленими речами, та від сумного досвіду спілкування з майстрами «з сусіднього двору».

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Сумки, рюкзаки, портфелі та валізи мають властивості зношуватися та ламатися від постійної експлуатації. Поверхня виробів затирається, з'являються подряпини, рветься підкладка та ламається фурнітура. Професійний ремонт - це гарна можливість реставрувати зношені або зламані аксесуари. Ремонт шкіряного або текстильного рюкзака, ремонт сумки або валізи виконується досвідченими майстрами на сучасному обладнанні.
 

Сумка - це цінний атрибут для сучасних людей та модний аксесуар, що доповнює основний образ. Сумки стали нашими постійними супутниками, супроводжуючи нас у повсякденному житті та у туристичних пригодах. Чим активніше використовується сумка, тим більша ймовірність її зношення. Найчастіше ламається фурнітура, з'являються потертості та подряпини, втрачається форма аксесуара. Коли надійний аксесуар зламався, його можна відновити у мережу KIMS. Наші досвідчені майстри виконують професійний ремонт шкіряних та текстильних сумок, ремонт рюкзаків та валіз з текстилю, штучної та натуральної шкіри.
 

Ремонт рюкзака з текстилю, натуральної або штучної шкіри виконується на спеціальному обладнанні, на якому можна якісно реставрувати вироби. Відновити лямки, ручки та інші кріплення, посилити місце розриву зсередини. Замінити блискавку, підкладку або дно виробу. Відремонтувати фурнітуру чи встановити нову. Усунути наскрізні дірки та шви. Відновити поверхню, видаливши пошкодження та подряпини.


Якісна валіза здатна прослужити десятки років. Коли валіза ламається і немає можливості купити нову, вигідніше буде здати валізу у професійний ремонт. Наші досвідчені майстри приділяють окрему увагу кожному виробу. Виконується якісний ремонт валізи, завдяки якому вона служитиме як нова ще багато років. У KIMS надається широкий спектр послуг з ремонту валізи: ремонт тріщин, заміна висувної системи, заміна коліс, виготовлення ручки валізи та багато інших видів ремонту.

bottom of page