top of page
h-mchistka-aksesuar-v-shapki-remen-sharfi-ta-n.jpeg

ХІМЧИСТКА АКСЕСУАРІВ

Ремінь, гаманець, рукавички – ці речі, зазвичай, ми обираємо серед безлічі варіантів, але, коли знаходимо «ті самі» свої, то користуємося ними якомога довше, тому що звикаємо до них і цілком ними задоволені. Така ж історія з шапками та шарфами або з краватками у чоловіків. Дуже прикро приходиться, коли ми помічаємо, що улюблені речі починають виходити з ладу, перестають виглядати новими, стають подряпаними, змінюють колір, форму тощо. Може здатися, що з цими змінами нічого вже не зробити, але ми в KIMS можемо довести, що це не так і що ваш аксесуар може радувати вас ще не один сезон. Майстри KIMS знають всі секрети догляду за текстильними та шкіряними аксесуарами, мають суперздібності з пошуку найрідкісніших деталей для заміни та ремонту і вміють надати речам такого вигляду, ніби вони щойно придбані, а не відреставровані в KIMS. Ми майже впевнені, що ви теж маєте таку річ, яка дуже улюблена, але відпочиває десь у шафі, бо втратила вигляд. Принесіть її до нас і переконайтесь, що у гаманців, ремінців та інших аксесуарів може бути не лише одне життя.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Хімчистка аксесуарів

Ремені, рукавички, головні убори та аксесуари зі шкіри є важливими компонентами сучасної моди. Вдало придбані аксесуари хочеться носити постійно, до моменту, коли улюблений аксесуар починає псуватися і втрачати первозданний зовнішній вигляд. Часто буває, що зіпсованому аксесуару неможливо знайти заміну, наприклад, немає відповідної моделі або не влаштовує якість. Розумний вихід із подібних ситуацій, здати аксесуар у хімчистку KIMS на відновлення. Наші досвідчені майстри здатні відновити первісний вигляд практично будь-якого аксесуара.

 

Хімчистка ременів

Ремінь дуже популярний та необхідний аксесуар для цілісності образу та стилю. Ідеально підібраний і поєднаний з одягом, ремінь ніби інформує оточуючих про тонкий смак свого власника. Незалежно від стилю, ремені завжди притягують погляди, тому будь-яке забруднення на аксесуарі може затьмарити ваш імідж. Хімчистка ременя в KIMS виконується за допомогою сучасних технологій та професійного обладнання. Наші експерти застосовують різні методи обробки та відновлення ременів із будь-яких матеріалів.

 

Хімчистка рукавичок      

Чистота аксесуарів є найважливішим фактором у побудові іміджу, особливо якщо йдеться про рукавички. Прати рукавички в домашніх умовах ризиковано, висока ймовірність зіпсувати аксесуар. Якісно очистити рукавички від усіх видів забруднень та продовжити їх термін придатності можна звернувшись до одного з приймальних пунктів KIMS. Хімчистка рукавичок дозволяє відновити первинний зовнішній вигляд і корисні властивості, незалежно від матеріалу з якого виготовлений аксесуар. Професійне обладнання та безпечні хімічні засоби дозволяють якісно очищати всі види рукавичок, а також відновлювати їхню оригінальну форму та відтінок.

Якісний догляд за аксесуарами зі шкіри – це не просте заняття, яке передбачає наявність спеціальних навичок та досвіду. Натуральна шкіра досить вибагливий матеріал, слід дотримуватися максимальної обережності у догляді за шкіряними аксесуарами. Самостійне чищення або виведення плям у домашніх умовах - вкрай небезпечні дії для збереження цілісності виробу. Що робити, якщо шкіряні аксесуари зносилися, але розлучатися з улюбленими речами ви поки що не готові? Професійно очистити та відновити початковий вид виробу допоможе хімчистка шкіряних аксесуарів, послуга, яка подовжує термін придатності улюблених речей.

Чищення спідньої білизни

Спідня білизна - це особлива та багатоцільова складова жіночого і чоловічого гардеробу. Прати спідня білизну можна не тільки вдома в побутовій пральній машині, але і в хімчистці на професійному обладнанні. Все більше жінок і чоловіків віддають перевагу послугам хімчистки, оскільки спідня білизна вимагає ніжного догляду, особливо тонкі мережива з дорогих тканин. Професійна хімчистка спідньої білизни в KIMS виконується за допустимих режимів прання та безпечних хімічних складах.

Хімчистка головних уборів

Головні убори потребують кропіткого догляду, їх необхідно чистити і зберігати правильно, лише тоді ці аксесуари будуть виглядати як слід привабливо. Хімчистка головних уборів — це послуга, яка не має альтернатив, якщо у вашому гардеробі є капелюхи, шапки, берети, кепки та інші аксесуари. У KIMS працюють професіонали своєї справи, кожен експерт займається своїми технологічними процесами. Наприклад, хімчистка головних уборів, хімчистка шкіряних аксесуарів та хімчистка спіднього білизни – це абсолютно різні процеси та методи обробки виробів.

bottom of page