top of page
h-mchistka-dityachih-rechey.jpeg

ХІМЧИСТКА ДИТЯЧИХ РЕЧЕЙ

Всім батькам добре знайомий такий закон: все, чим зараз радісно зайнята дитина, може або забруднити, або порвати одяг в який ця дитина одягнена. Спорт, танці, малювання, прогулянки, їжа, домашні улюбленці. Складно назвати заняття, яке б не залишало слідів на дитячих речах. Фахівцям KIMS також добре відомі основні проблеми дитячого одягу. І це, як не дивно, не так самі плями, як спроби батьків випрати речі вдома. Неправильна температура, невідповідний режим, агресивні засоби для чищення – будь-який з цих, а ще безліч інших факторів, можуть зробити дрібну неприємність – серйозною, а іноді й непоправною. У KIMS для дитячих речей створені особливі, розроблені професіоналами програми чищення, які враховують і специфіку плям, і характеристики тканин, ніжну шкіру маленьких власників одягу. Удосконалюються і допрацьовуються ці програми приблизно з тією ж швидкістю, з якою діти вигадують нові способи забруднитися. Звичайно, діти швидко виростають з речей і мало звертають увагу на свій зовнішній вигляд, але й немає видовища приємніше для батька, ніж його, щойно вбране, чадо, в перші 10 хвилин прогулянки. У KIMS люблять дітей і точно знають, як доглядати за дитячим гардеробом.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Діти – це наш сенс життя, вони радують нас своєю енергією та бажанням активно проводити час. Після активних ігор дитячий одяг забруднюється. Діти люблять веселитися, бігати і стрибати, не звертаючи уваги на погодні умови. У сучасних матусь багато справ і турбот, часом навіть не вистачає вільного часу відіпрати одяг після кожної прогулянки. Багато мам використовують звичайний пральний порошок, який не підходить для прання дитячого одягу. Для виробництва дитячого одягу використовують спеціальні тканини, склад яких може псуватися від дії активних пральних порошків. До того ж, домашні пральні машини не здатні повною мірою вивести залишки прального порошку з дитячого одягу. Зберегти більше часу для сім'ї та встановити контроль чистоти допоможе професійна хімчистка дитячого одягу. Дитячий одяг обробляється відповідними засобами, які не псують структуру тканини. Хімчистка дитячого одягу – це послуга, яка доступна практично кожній сім'ї. Адже навіть найбрудніші та заношені дитячі речі можуть виглядати як нові після хімчистки.

 

Особливу увагу ми приділяємо послузі хімчистки верхнього дитячого одягу. Наші технологи дбайливо виводять складні плями, зберігаючи при цьому форму виробу, необхідні технічні властивості матеріалу та яскравість відтінків. Фурнітура, декоративні та захисні елементи на дитячому одязі залишаються цілісними. За потреби виконується дрібний ремонт дитячого одягу. Ідеально чистий одяг після хімчистки є безпечним для здоров'я дітей.

Дитяче дозвілля завжди супроводжується різноманітними іграшками, особливо м'якими іграшками. З цієї причини у нас не менш затребуваною послугою є хімчистка м'яких іграшок. Всі батьки розуміють, скільки пилу можуть накопичити м'які іграшки. Пил зазвичай осідає на м'які іграшки поступово і часто ледь помітний зовні. Навіть невелика кількість пилу може завдавати шкоди здоров'ю дітей. Дитячі м'які іграшки потребують регулярного чищення, адже забруднення, що накопичилися, і пил можуть становити небезпеку для здоров'я дитини. Хімчистка м'яких іграшок у KIMS – це гарантія досконалої чистоти, безпеки та спокою батьків.

Послуга хімчистка коляски або хімчистка автокрісла стає потребою для батьків у яких з'явилися маленькі дітки. Самостійне чищення в домашніх умовах дається складно і результат здебільшого залишає бажати кращого. Комфортним та безпечним рішенням буде звернутися до мережі хімчисток KIMS. Хімчистка дитячих колясок та автокрісел виконується кількома етапами: визначення тканини виробу та нюансів її обробки, сухе вакуумне оброблення, виведення забруднень та плям, основне чищення у спеціальних машинах. Далі проводиться дезінфекція, усунення неприємних запахів, видалення шкідливих бактерій та мікроорганізмів. У KIMS доступна хімчистка різних дитячих автокрісел та хімчистка всіх видів дитячих колясок: тростини, люльки, одномісні, двомісні та інші.

bottom of page