top of page
chistka-shk-ri-ta-hutra.jpeg

ЧИСТКА ШКІРИ ТА ХУТРА

Якщо ви щасливий власник шкіряного та хутряного одягу, то напевно знаєте, що такі речі дуже примхливі у догляді. І ми це знаємо. Саме тому, вже багато років, одним із наших пріоритетних напрямків діяльності є чищення та реставрація виробів зі шкіри та хутра. Технологи та майстри KIMS завжди стежать за новими розробками в галузі догляду за шкіряними та хутряними виробами, відвідують семінари та застосовують на Якщо ви щасливий власник шкіряного та хутряного одягу, то напевно знаєте, що такі речі дуже примхливі у догляді. І ми це знаємо. Саме тому, вже багато років, одним із наших пріоритетних напрямків діяльності є чищення та реставрація виробів зі шкіри та хутра. Технологи та майстри KIMS завжди стежать за новими розробками в галузі догляду за шкіряними та хутряними виробами, відвідують семінари та застосовують на практиці отримані знання. Клієнти практично завжди стають постійними, після того, як бачать результати роботи KIMS і вигляд своїх оновлених шкіряних і хутряних речей. Не тільки практичні міркування спонукають нас приділяти так багато уваги саме цьому напрямку. Нашій філософії близькі принципи збереження природи та розумного споживання ресурсів, тому ми прагнемо скоротити потребу в нових шкіряних та хутряних виробах, якнайдовше зберігаючи ті, що вже придбані.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Одяг зі шкіри завжди у моді! Він досить зручний та практичний, виглядає привабливо та презентабельно. Навіть при найдбайливішому догляді за шкіряним одягом, з часом він може дуже зноситися, потьмяніти і вицвісти. Але поціновувачи шкіряних курток, плащів та дублянок можуть не засмучуватися з цього приводу. Оновити зовнішній вигляд шкіряних виробів Вам завжди допоможуть у мережі хімчисток KIMS. Найпопулярніші шкіряні вироби з якими нам доводиться мати справу - це куртки, плащі та дублянки. Хімчистка шкіряних дублянок стає неминучим рішенням, коли з роками шкіра на дублянці затерлася або відтінок вже не в моді. Особливо якщо ви ще не готові викреслити цю річ з гардеробу, тому що все вищезгадане зовсім не впливає на теплові якості. Крім хімчистки та відновлення шкіри, є можливість повністю перефарбувати дублянку. Хімчистка шкіряних плащів стане в нагоді коли зовнішній вигляд дорогого і улюбленого плаща став непридатним. У цьому випадку необхідна хімчистка плаща від забруднень та тонування шкіри, а також покриття спеціальним водовідштовхувальним та антистатичним складом. Хімчистка шкіряних курток актуальна для вас якщо улюбленій куртці вже багато років, а ви бажаєте бачити її у свіжішому та охайному вигляді. Хімчистка шкіряної куртки в KIMS це послуга, що передбачає інноваційну методику та застосування спеціальних хімічних елементів для роботи зі шкіряним одягом. Ми не рекомендуємо видаляти складні забруднення самостійно, це може пошкодити матеріал. Великою популярністю користується одяг з хутряними елементами та шуби різних фасонів. Але через деякий проміжок часу хутро втрачає блиск та свої органічні властивості. Періодично власники хутряних виробів нехтують послугами хімчистки та отримують як результат зіпсований одяг. Позбавити вас подібних проблем з хутряними виробами допоможе мережа хімчисток KIMS. Хімчистка хутра за вартістю набагато нижче, ніж купівля нового верхнього одягу. Хімчистка хутра та еко-хутра це цілком виправданий крок.

bottom of page