top of page
vzuttya-chistka-remont-restavrac-ya.jpeg

ЧИСТКА ВЗУТТЯ, РЕМОНТ ТА РЕСТАВРАЦІЯ

Зовнішній вигляд не може бути ідеальним, якщо ваше взуття виглядає не бездоганно. Зовсім не дивно, що чистка, ремонт та реставрація взуття, це один з найбільш пріоритетних напрямків діяльності KIMS. Майже будь-яке взуття, з будь-яких матеріалів, у будь-якому стані під силу відновити нашим майстрам. Від світових брендів до хенд-мейд, від зимових чобіт до домашніх капців, від підборів у стразах до брутальних «мартинсів» - в KIMS рятують, мабуть, всі види взуття, які тільки можливо пригадати. Майстри, досвід та талант яких є гордістю компанії, найкраще в країні професійне обладнання, матеріали, фарби, засоби для чищення та догляду, більш ніж двадцятирічний досвід з ремонту та реставрації будь-якого взуття – все це до ваших послуг в KIMS. Ремонт та реставрація взуття, це те, що ми вміємо краще за всіх, та чим насправді пишаємось. А здивовані клієнти, які радіють побачивши своє взуття знову як новеньким, це найкращий доказ тому, що ми пишаємось не дарма.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Хімчистка та ремонт взуття в KIMS - це високопрофесійна процедура з очищення за індивідуальною методикою для кожного виду взуття, наприклад: туфлі, балетки, броги, дербі, човники, лофери, мокасини або оксфорди. Індивідуальні методи очищення застосовуються і для складніших видів взуття, таких як: черевики, чоботи, берці, ботфорти, ботильйони, тимберленди та уггі. Ми застосовуємо унікальні технології, професійне обладнання та безпечні хімічні елементи. Наприклад, хімчистка шкіряного або замшевого взуття виконується із застосуванням натуральних розчинників, завдяки чому відновлюється оригінальний відтінок.
 

Кросівки, кеди, сліпони та снікерси – це спортивний вид взуття, який зношується значно швидше, в порівнянні з іншими видами взуття. Комфорт та унікальність цього взуття ідеально підходить для спортивних занять та активних прогулянок. Плями та інші забруднення на спортивному взутті - явище досить звичне, але все ж таки носити чисте взуття набагато приємніше. Самостійно очистити та відновити первісний вигляд спортивного взуття дуже непросто. Хімчистка спортивного взуття виконується із застосуванням безпечних хімічних складів, які акуратно очищають поверхню взуття, зберігаючи цілісність матеріалу та насиченість відтінків.
 

Чистка літнього відкритого взуття популярна не менше, а часом і більше, ніж чистка черевиків або чобіт. Щорічно дизайнери з усього світу створюють нові літні колекції взуття, дивуючи нас креативністю нових ідей та рішень. Босоніжки, сандалі, шльопанці – це далеко не повний список взуття, яке ми любимо носити в літній сезон. Літнє взуття потребує правильного догляду як зовні, так і всередині. Відкрите взуття забруднюється з внутрішньої частини, туди проникають пил та волога.
 

Хороше взуття потребує правильного догляду та своєчасного ремонту, таким чином можна зберегти початковий стан зовнішнього вигляду та збільшити період його експлуатації. У KIMS досвідчені фахівці займаються ремонтом взуття будь-якої складності на сучасному обладнанні. Скористатися послугою ремонт або реставрація взуття – вигідне та перспективне рішення. Тепер не обов'язково викидати гарне взуття, коли його можна якісно відремонтувати.

bottom of page