top of page
h-mchistka-ofisnogo-odyagu.jpeg

ХІМЧИСТКА ТЕКСТИЛЬНОГО ОДЯГУ

В незалежності від того ким ми працюємо, що любимо, чим займаємось наш ранок починається з одного і того самого питання "що сьогодні вдягнути". 
Наш гардероб — це наш вірний друг, що виконує безліч функцій: підкреслює нашу красу, дає змогу виділитись, додає впевненості, зігріває у прохолодну погоду, та ще безліч сенсів якими ми наділяємо наші речі. А щоб ваш одяг завжди виглядав бездоганно довірте догляд за ним професіоналам KIMS. Завдяки професійним програмам чищення, великому досвіду майстрів та найсучаснішому обладнанню, ваші речі будуть завжди виглядати як нові, а ви збережете час для більш приємних занять ніж догляд за гардеробом.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

Хімчистка сорочок

Сорочки є невід'ємною частиною ділового стилю у чоловіків та жінок. Сорочки підходять для офіційних зустрічей, повсякденної офісної роботи та різноманітних заходів. У процесі використання сорочки втрачають привабливий зовнішній вигляд і стають менш яскравими. Також ніхто не застрахований від появи плям. Найчастіше сорочкам протипоказане прання в домашній пральній машині. Хімчистка сорочок в KIMS відбувається в аквачисці. Сорочки після хімчистки в KIMS відгладжені та готові до носіння. У процесі хімчистки сорочки перевіряються на предмет відірваних гудзиків і швів, що розійшлися. Хімчистка KIMS допоможе повернути Вашим сорочкам первозданний зовнішній вигляд, освіжити тканину та усунути неприємні запахи.
 

Хімчистка штанів

Хімчистка штанів на сьогоднішній день дуже популярна послуга серед чоловіків та жінок. Фахівці KIMS високоякісно справляються з будь-якими забрудненнями. Хімчистка штанів має багато особливостей. На початку штани оглядають визначення рівня і характеру забруднень. Підбирається потрібний варіант чищення виходячи з типу тканини. Метод чищення залежить від джерела плям: кавові сліди, вино, жир, олія та ін. Після виведення плям слід сухе чищення з волого-тепловою обробкою. Для прасування застосовуються спеціальні гладільні столи та пароманекени. У KIMS дотримується відповідний температурний режим для хімчистки штанів. Додатково можна замінити блискавки та декоративні елементи.
 

Хімчистка спідниць

Спідниця є яскравим виразом жіночої індивідуальності та неповторності. Незалежно від виду тканини та пошиття, спідниця вимагає особливий догляд, який недоступний у домашніх умовах. Фахівці у KIMS професійно видаляють різні плями та забруднення з точним дотриманням технологічних норм. Залежно від рівня забруднення підбирається індивідуальний метод обробки виробу.


Хімчистка піджаків

Хімчистка в KIMS дозволяє повернути піджаку первозданний зовнішній вигляд, свіжий запах та оригінальну форму. Наші технологи підбирають відповідний спосіб очищення, усувають плями та забруднення різної складності. Хімчистка піджака виконується у кілька етапів. Майстри визначають склад плям та усувають їх за допомогою професійних та безпечних хімічних засобів. Жирні плями, сліди від кави та вина виводять спеціальними реагентами. Після завершення сухого чищення піджак потрібно висушити на спеціальному устаткуванні, не допускаючи тканинних деформацій. Далі виконується волога термічна обробка на спеціальних пароманекен для усунення різних запахів з піджака. За потреби можна замінити гудзики. Вартість послуги хімчистки піджака залежить від складності забруднення. У KIMS використовуються професійні та екологічно чисті препарати.
 

Хімчистка костюмів

Жіночі та чоловічі костюми відрізняються високою вартістю у порівнянні з іншими групами виробів. Хімчистка костюмів це професійне видалення забруднень, виведення плям зберігаючи структуру тканини та колір. Хімчистка це вигідний та ефективний спосіб відновити улюблений костюм. У KIMS використовується професійне оброблення костюмів безпечними для здоров'я людини препаратами із застосуванням спеціального обладнання під контролем фахівців високої кваліфікації. Виконується оцінка ступеня зношування костюма та підбір відповідної технології очищення. Хімчистка костюма завершується паровою обробкою на спеціальному обладнанні для над-акуратного відгладжування.
 

Хімчистка жилета

Жилет це сучасний і стильний чоловічий або жіночий верхній одяг без рукавів. На роботу в офіс жилет носять під жакет або як частину ділового костюма-трійки. Жилети бувають різного пошиття із різних матеріалів. Хімчистка жилетів з натуральних тканин виконується методом очищення в безпечному вуглеводневому розчиннику, для збереження тканин та яскравості відтінків. Вуглецевий розчинник не містить у своєму складі активних ароматичних елементів типу хлор або фтор. Хімчистка жилета здійснюється швидко, безпечно та ефективно.


Хімчистка блузок

Жіноча блузка - цей виріб здатний доповнити діловий або урочистий стиль, надати жінці елегантності та витонченості. Блузки дуже вибагливі у догляді, навіть найменші забруднення будуть помітні на тканині, якщо вона білого кольору. Домашнє прання блузок часто призводить до втрати форми та швидкого зносу. Прання білої блузки з іншим білим одягом змінює відтінок, воно стає сірим і непривабливим. У KIMS застосовуються різні види чищення для блузок, із застосуванням відповідних хімічних складів, які не шкодять тканині. Хімчистка блузки дозволяє усунути будь-які плями, забруднення та запахи, а також відновити колір та оригінальну форму.

bottom of page