top of page
h-mchistka-verhn-ogo-odyagu.jpeg

ХІМЧИСТКА ВЕРХНЬОГО ОДЯГУ

Найпопулярніша сезонна послуга в хімчистці – це чищення пухових курток. Навіть найбільші прихильники домашнього прання визнають, що догляд за верхнім одягом  все ж таки варто  довіряти професіоналам. Чому? Судіть самі: - плями та розводи від не вірно підібраних засобів для прання - збитий наповнювач, який дуже проблематично повернути в прийдешній стан - неприємний запах, що виникає в результаті не повного висихання виробу - зламана фурнітура, пошкодженні декоративні елементи це лише декілька найбільш розповсюджених наслідків самостійного прання верхнього одягу. Як бачите, приємного мало. Процес чищення верхнього одягу в  KIMS набагато складніший та ефективніший за домашнє прання. Наші майстри використовують тільки професійне обладнання, спеціалізовані програми та найефективніші засоби для чищення, щоб отримати максимально якісний результат. А якщо ви власник верхнього одягу із вовни, кашеміру, шкіри або будь-якого складного матеріалу – вам точно варто хоч раз звернутися до KIMS і гарантуємо, ви станете нашим постійним клієнтом.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

bottom of page